⭐⭐⭐⭐⭐

• Spokojena s objednávkou i s doručovatelem co ji doručil.

V rámci mé aktivity na počítači se mě stalo, že fotgrafii kytičky, která byla doručena na moje přání a posláno od Vás i foto, jsem omylem toto vymazala. Můžete prosím ještě jednou zaslat na můj email foto kytičky, kterou jste mě doručovali. Děkuji Kašparová

Krásná kytice.Děkuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Jsme potěšeni, že se Vám kytice líbila. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

• Doručení květiny když ji nemůžete dotučit sami.
    • Velký výběr
    • Sledování kurýra

Dobrý den, Heleno,

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s doručením a že máte možnost sledovat kurýra. Naše široká nabídka květin je pro nás prioritou, a jsme rádi, že jste si u nás našla to, co hledáte.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Objednávka vykryta v prvotřídní kvalitě a ve stanovený den a dobu.

Perfektní jednání a poradenství. Objednávka byla vykryta ze 100 % ve všech
    objednaných položkách, včetně kartičky s udaným přáním. Co se týče dopravy byla perfektní, ochota řidiče bez připomínek .Objednávka byla dodána dle objednavky.

Dobrý den, Věro,
    děkujeme za Vaši recenzi.
    Jsme rádi, že květiny dorazily v pořádku dle objednávky, a že jste spokojená s komunikací.
    Budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.
    Krásný den, Veronika.

• Rychlé dodání po objednání. Výborná telefonická domluva.
    • Květiny vidím na fotkách e-shopu, takže si můžu vybrat z velkého množství květin
    • O žádné nevím

Dobrý den, Vlaďko,

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení, kterého si moc vážíme.
    Rádi pro Vás tuto službu kdykoli zopakujeme.

Přeji Vám za celý tým Florea krásný den, Kamila

• Objednání, doručení,kontakt s kurýrem ,vše profesionální, bez jakýchkoliv problémů.

• Pravidelně objednávám a vždy velká spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za to, že se k nám pravidelně vracíte! Jsme rádi, že jste vždy spokojená s našimi službami. Pokud máte jakékoliv další přání nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit, jsme tady pro Vás. Těšíme se na Vaše další objednávky.

Krásný den, Adéla.

Měla jsem speciální požadavky a vše bylo bez problémů splněno, slečna na tel.velice milá . Květiny jsou po 5dnech stále krásné.

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli splnit Vaše speciální požadavky a že jste byla spokojená s naším zákaznickým servisem. Je skvělé slyšet, že květiny jsou stále krásné i po pěti dnech.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Kurýr byl moc ochotný

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši skvělou recenzi. Jsme rádi, že jste měl pozitivní zkušenost s naším kurýrem. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli spokojeni nejen se zbožím, ale i s doručením.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Rychlé vyřízení.

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým vyřízením Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

dodáno v dohodnutém termínu ale kytka nebyla nakvetlá, takže příště zvolím jiný druh

děkujeme za hodnocení.
    Květiny dodáváme minimálně nakvetlé, je to z několika důvodů, pokud by byly květiny zcela nakvetlé, tak by se při dopravě mohly snadno poškodit, dále by pak měly kratší výdrž, než kdy je doručíme uzavřené a u obdarované doma se postupně nakvetou.
    Velmi si ho vážíme a Vaše spokojenost nás moc těší.
    Přeji pohodový zbytek den, Veronika.

• Perfektní.

Přesnost dodání a kvalita.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený.
    Hezký zbytek dne, Veronika.

Děkuji Vám...

Reakce obchodu Florea.cz

my děkujeme Vám za zpětnou vazbu a vysoké hodnocení.
    Krásný den, Veronika.

Bohuzel Po 3 dnech Musela maminka kyticku ( 1400 kc ) vyhodit . Kvalita bohužel nebyl jak bylo slibeno. Škoda
    Už jsem často objednala u vás , ale tentokrat Škoda 62 euro vyhozeno

• Vše proběhlo dle dohody

• kvalita a krása vazeb opakovaně , super !!
    • ---

Reakce obchodu Florea.cz

velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsme velmi potěšeni, že jste naší stálou zákaznicí. Kdyby jste kdykoliv potřebovala, můžete se na nás obrátit.

Krásný den, Adéla.

Spolehlivý

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená.

Hezký zbytek dne, Adéla.

Naprostá spokojenost. Kytky krásné a doručení perfektní a načas. Díky

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za hodnocení. Velmi si ho vážíme a Vaše spokojenost nás moc těší.

Přeji Vám krásný den, Adéla.

• Skvělý customer service
    • Velký výběr květin
    • Výhodná cena
    • Ne vždy Florea zašle kartičku jak pečovat o květinu (nemusí být chyba Florea)

Dobrý den, Davide,

děkujeme Vám za skvělou recenzi a pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že jste byl spokojen s naším zákaznickým servisem, výběrem květin i cenovými podmínkami. Omlouváme se za to, že kartička s péčí o květiny nebyla součástí Vaší objednávky. Budeme se snažit tento problém co nejrychleji vyřešit a zajistit, aby se podobné situace již neopakovaly.

Děkujeme Vám za podporu a těšíme se na Vaše další objednávky! Krásný den, Adéla.